The most frequently asked questions about haircuts

Krásný den moje milé švadlenky, ženy u šicích strojů a kreativní duše. V této sekci jsem pro vás nachystala odpovědi na nejčastější otázky okolo mých střihů. Než budete posílat e-mail, určitě si je projděte.

Je nutná registrace pro nákup střihů?

Ne není nutná. Ale registrací si zřizujete přístup ke střihům z vašeho profilu. Každý zakoupený střih budete moci opakovaně stáhnout ze svého profilu a to i tehdy, pokud by jste ztratili nebo smazali email s linkem ke stažení. Je to pojistka pro vás, že si přístup ke střihu můžete kdykoliv obnovit.

Email s linkem na stažení již nefunguje, co mám dělat?

Pokud nemáte registraci, tak je doba po kterou můžete stáhnout vámi zakoupený digitální obsah z našich serverů - 2 měsíce. Pokud chcete mít přístup stále, je nutné se registrovat a přístup máte z vašeho zákaznického účtu. Jinak nejsme schopnit tohle technicky ošetřit. Pokud jste si již provedli registraci ale později než jste zakoupili střih, je nutné napsat na asistentka@sibabi.cz Báře a poprosit o donahrání střihů do vašeho účtu. Prosím, berte to ale jako poslední možnost, pokud střih opravdu nemáte stažený a přístup k němu již nefunguje.

Jak se zaregistrovat?

Registrace probíhá před nákupem v druhém kroku košíku. Před nákupem si vytvoříte účet, přihlásíte se a nakoupíte. Bez registrace nelkze bohužel digitální produkty nakupovat.

Jsou střihy včetně přídavků na švy?

Ano, všechny střihy jsou včetně přídavků na švy, které jsou 0.70 cm. Tento přídavek na švy bývá nejčastější u overlocků. Vzhledem k tomu, že overlockový steh doporučuji pro většinu mých střihů, připravuji i tuto šířku přídavků.

Chci si koupit střih, přijde mi domů?

Určitě ne. Střihy na mém webu jsou ihned ke stažení v PDF podobě společně s instruktážním souborem. Vše ihned stáhnete po zaplacení objednávky a můžete začít ihned šít.

Jak dlouho musím čekat na střih po úhradě kartou?

Střih vám přijde do emailu během několika málo minut. A taktéž si jej můžete stáhnout ihned po zaplacení v proklikávacím odkaze, který se vám zobrazí na Děkovací stránce.

Mohu platit převodem?

Bohužel ne. Zaplatit můžete pouze přes platební kartu. 

Jsou střihy vhodné pro začátečníky?

Ano, snažím se střihy doprovázet instruktážním souborem, kde vysvětluji krok za krokem, jak se co šije. Střihy, které nejsou vhodné pro začátečníka, označím srozumitelně "Pokročilý".

Co když se mi střih nelíbí a chci jej vrátit?

Bohužel, to mi je líto, ale nelze vracet digitální obsah a to z jeho povahy. vše se řídí obchodními podmínkami a spotřebitelským zákonem 

Můžu střih stahovat z webu neomezeně dlouho?

Střih můžeš stahovat opakovaně ze svého zákaznického účtu. Proklik z emailu má trvanlivost 2 měsíce.

Co když jsem zaplatila a střih my nedorazil?

Všechny objednávky se zpracovávají automaticky a to znamená, že jakmile zaplatíte, tak se střih uvolňuje a odchází ihned email s odkazem ke stažení souborů. Pokud vám nic nedorazilo a jste si jsitá, že platba odešla, je pravděpodobně chyba v zadaném emailu. Pak je nutné kontaktovat podporu na emailu asistentka@sibabi.cz a nechat si email ručně opravit. Do emailu uveďte vaše jméno a fakturační adresu pro ověření, že jste do vy a správný email. Nemusíte se ničeho bát, jakmile vám upravím adresu, email odchází opět automaticky k vám a soubory můžete stahovat.

Co když mi nejde otevřít soubor?

Nejčastější zádrhel je v tom, že nemáte nainstalovaný žádný program, který by vám pomohl otevírat soubory PDF nebo rozbalit soubory v ZIP. Soubory označené jaké ZIP jsou komprimované a je nutné je nejprve rozbalit a poté je můžete tisknout. Na PC jsou programy jako Win rar nebo Zip files, které vám pomohou s otevřením. Tyto programy jsou zdarma.

Pokud nemůžete otevřít soubor s příponou PDF, je nutné nainstalovat si program, který umí tento soubro otevřít. Adobe reader nebo obdobný program. Případně lze využít i online nástroje zdarma.

Všechny soubory jsou v těchto formátech.

Co když se mi nedaří střih vytisknout?

Střihy tiskněte podle návodu v přiložených instrukcích. Instrukce obsahují podrobný návod jak střh vytisknout. Jak má správně vypadat střih po tisku najdete zde a také návod jak jej pak slepit: YOUTUBE kanál.