O mě

Dobrý den, milí zákazníci,


vítejte na mých webových stránkách věnovaných vlastnímu grafickému designu a střihům pro děti a dospělé, které jsou mím koníčkem. A taky trochu věnované šití, tvoření a aktivitám, které mám ráda. Střihům pro děti a konstrukci se věnuji již nějakou dobu a začínala jsem jako nepolíbená šitím ale s velkou touhou vytvořit něco vlastního. První kousek, který jsem ušila, byla dětská čepička. Dnes mám sbírku více než 80 střihů pro děti a ráda se s vámi o ně podělím právě zde.

Jak jsem začínala?

Moje tvorba začala už v útlém věku. Vždycky jsem kreslila a spotřebovávala stohy papírů. Většinou jsem kreslila tužkou a perem. Černá tužka nebo pero mi zůsatlo dominantou i dnes. Dříve jsem kreslila hodně komiksů jen pro pobavení své sestry. Ve škole pro učitele, obrazy na výzdobu školních chodeb. Později pro kamarády portréty jejich koní nebo osobní portréty.
Pak jsem na nějakou dobu přestala s kresbou úplně.

Až v dospělosti, když jsem si postupně pořídila tablet, a začala také šít, jsem se postupně ke grafice vrátila. Formou kreslení patternů pro látky. Návrhy látek a návrhy oblečení my najednou dávají dokonalý smysl.


Vzory a návrhy

Po narození poslední dcery jsem se začala naplno věnovat firmě. Nakonec jsme provoz zavřeli, protože nenaplňoval naše cíle ani náš život. Ale tvůrčí duše ve mně zůstala a jsem tu se svými malými webovými stránkami a starým logem, které jsem milovala.

Ráda bych vás zde přivítala.


Děkuji vám za důvěru

Helena Lachowiczová