"Nauč se šít levně a udržitelně pro svoje děti!"

Facebooková výzva 
STARTUJE už 6.5.2024

Nech mě hádat:

 • Máš doma hromadu vzorovaných látek s obrázky, které jsi koupila nedávno a už zase pokukuješ po dalších látkách nebo je máš dokonce na cestě?
 • Vždycky ušiješ jeden kousek a najednou zjišťuješ, že v šatníku má dcera/syn jen samé strakaté vzorované oblečení?
 • Když někam jdete, je pro tebe těžké zkombinovat to tak, aby to mělo hlavu a patu a nebylo to tričko s dinosaurem a legíny s jednorožcem?
 • A v látkách ti leží čím dál víc peněz?

photo_2024-04-15_13-59-16

"Přidej se do mé "Výzvy" ZDARMA a zjisti, jak se s tím vším poprat, začít šít levněji a neutrácet za hromady látek, které se pak složitě kombinují" 

Líbí se ti myšlenka? Čti dál!

Co se v této výzvě naučíš?

 • Zjistíš, jak nakupovat látky na oblečení podle sezony, podle gramáže, vlastností tak, aby jsi vždy měla přesně to, co potřebuješ a látky se ti nehromadily v komíncích nevyužité.
 • Pochopíš, jak pracovat se střihy, aby jsi dokázala každý střih využít na maximum. Jaké máš možnosti úprav, modifkací, jak je kombinovat.
 • Podíváme na to, jak přizpůsobovat šatník růstu dětí a jak uzpůsobit střihy na míru dítěti a tak předejít zklamání po ušití a vyhozeným penězům za látky a střihy.
 • A nakonec se podíváme na zásadní věc, jak správně kombinovat barvy, vzory, co potřebuješ nakoupuvat společně tak, aby to mělo logiku.

photo_2024-04-22_12-54-09
Helca_231102-11_websize_1dbc8213-ef52-45af-b1d5-27c485043794

Helena Lachowiczová - www.sibabi.cz

Kdo tě Výzvou provede?

Zdravím tě!

Moje jméno je Helena Lachowiczová, alias Šibabi a provedu tě touto super Výzvou. Sama šiju už více než pět let a postupně obšívám všechny moje děti od hlavy k patě. Kdybych mohla, ani ponožky nekupujeme.

Mezi moje velké lásky patří design a také vzory a barvy. Miluji strukturované povrchy a hlavně látky. Čím zajímavější je struktura, tím je to pro mě lákavější.

Mezi zákaznicemi jsem byla známá svým smyslem pro kombinace a správný výběr barev, vzorů. Vždy jsem vyhledávala neobvyklé vzory, kombinace a snažila se je dobře doladit k sobě. 

Nyní už nešiju pro svoje malé zákazníky, ale pro svoje děti a pracuji na střizích, které si můžete zakoupit ode mne na www.sibabi.cz

Na Výzvu s vámi se těším a rozhodně si myslím, že dokážeme společně šít levněji, kvalitněji a udržitelněji a to nejen pro nás ale pro naše budoucí generace. 

Jdeme na to?

Výzva startuje 6.5.2024 na Facebooku v tajné skupině

 • Výzva bude celkem na 4 dny, kdy každý z dnů uveřejním ve skupince jedno výukové video a následně navážu živým vysíláním
 • Každý den dostaneš 1 úkol ke splnění, který budeš moci ihned zkusit a posunout se o krok dopředu
 • Na začátku výzvy obdržíte do emailu PDF checklist, který vám pomůže orientovat se ve vašich zásobách, požadavcích a potřebách vašeho dítěte.
 • Vše co nyní potřebuješ je, prihlásit se a těšit se. Před startem výzvy ti pošlu ještě e-mail, aby jsi na to nezapoměla.

Nechceš přijít o videa a materiály? Pořiď si hned teď záznam Výzvy

Záznam bude dostupný od 12.5 v zákaznickém, účtu. Stačí se zaregistrovat, přihlásit a shlédnout videa z výzvy. Samozřejmě nejlepší bude udělat si čas na  výzvu ale známe se. Je lepší mít pojistku a nepřijít o něco, na čem vám záleží.