Líbí se ti střihy a kurzy? Zapoj se a vydělej si

Nakupuješ moje střihy, šiješ podle nich a sem tam je někomu doporučíš? Já to umím ocenit!

Zapoj se do mého affiliate programu (affiliate znamená doporučení) a získaje  procenta z nákupu těch, kteří přijdou a nakoupí na tvoje doporučení.

Jak to funguje?
  • Registruj se ZDE na tomto odkaze do mého seznamu "Šibabi Advokátů - registrace je zdarma
  • Zkopíruj si link pro propagaci eshopu a kdykoliv budeš mluvit s přáteli o mém eshopu,pošli jim právě tento link.
  • Získej 10 % z objednávky, kterou doporučíš
  • Výplaty 1 x měsíčně na Paypal účet nebo Bankovním převodem nebo si můžeš nechat převést peníze do STORE kreditu a použít je u mě na další nákup.
shutterstock_1677007516

Jak se zapojit a jak vydělávat?

Máš blog a věnuješ se šití? Nebo máš Instagramový profil a sdílíš svoje krásné kousky? Nebo ještě jinak? Zde uvádím několik možností, jak se nejefektivněji zapojit a začít ihned vydělávat se mnou.

  • Články - napiš článek na téma, které je ti nejblíže. Pamatuj, čím autentičtější článek jem, tím lépe. V článku sdílej odkaz, který získáš po registraci a odkazuj na moje střihy, kurzy. Motivuj tak další k nákupu a sdílení radosti ze šití.
  • Odkaz na webu - máš eshop s dětským oblečením? Nebo šiješ a prodáváš? Nebo máš eshop s látkami? Odkazuj na mě v patičce webu nebo kdekoliv na tvém webu (ideálně i s popisem, co na mé stránce zákazník najde) a umísti do odkazu affiliate link.
  • Sociální sítě - sdílíš se svojí komunitou tipy, triky z hobby sektoru? Zajímá tě slow fashion, šití, péče o děti, domácí práce a jak najít rovnováhu ve svém životě? Registruj se a sdílej v relevantních postech a stories odkaz na střihy a nebo kurzy.


shutterstock_1340083706_5883457c-51e1-4fb1-8d84-f43f708b5155