Podnikatelský Masterclass mentoring pro handmade tvůrkyně s Šibabi

4 měsíční intenzivní masteclass
Helca_231102-07_websize_76a98eb8-7ab4-4616-baf0-0e43a3517437
1_5603bac6-1676-4aa7-8127-2295130ca90b

Otevírám privátní mentoring pro 15 namotivovaných žen,

které chtějí letos dosáhnout svých cílů v tvorbě a prodeji handmade výrobků. Hledám 15 z vás, které nechcete nechat druhou třetinu roku náhodě a chcete zvýšit svoje zisky a přitom neztratit rodinou pohodu a svoji radost z tvorby.

Jsi to ty? Skvělé! Tak čti dál!

Připravena změnit svůj život?

Helca_231102-16_websize_1
Před pár lety jsem si založila vlastní handmade podnikání. Nebyla jsem připravena na to, co mě v mé podnikatelské dráze potkalo. Ani trošku. Nikdo mi neřekl, jak těžké je proniknout do trhu, který už mají obšancované větší značky a tvůrci. Nikdo mě nepřipravil na to, jak budu dřít do noci a hypnotizovat pohledem nulu na účtě. Neexitovaly žádné návody, videa, rady, fora, nikdo se nechtěl o své know how dělit.

Probojovala jsem se tím sama.

A to proto, že v mém okolí nebyl nikdo, kdo by mi podal pomocnou ruku. Kdo by mi dodal odvahu. Někdo, kdo by mi řekl, "tohle nedělej!" a nebo "ano, tohle má smysl". A všechno si prožít sama mě stálo hromadu času, spoustu sil a peněz.

Ale co mě to stálo nejvíce?

Neviděla jsem vyrůstat moje dítě. Moje třetí dcera byla prakticky odkázána na péči tatínka. Já jsem ztratila ty nejcenější okamžiky. Neviděla jsem ji při první chůzi, neřekla první slovo mě, ale tátovi. Přišla jsem o cenné pouto, které si vytvořila s ním. 

Pokud bych měla říct, co mě nejvíce mrzí na tom, že jsem na všechno byla sama. Je to tohle...


Proto jsem založila mentoringovou skupinu
pro vás... Abyste na nejtěžší období svého podnikání nebyly samy.

Co je mentoringová skupina a o co jde v programu? Tak hlavně, jde o privátní skupinu stejně naladěných lidí, kteří chtějí dosáhnout svého cíle a jsou připraveni se za to skutečně poprat. Skupina bude menší, uzavřenější, budeme mít prostor se navzájem více poznat a vytvořit si vzájemné sympatie a třeba i přátelství.

Program je rozdělen celkem na 4 měsíce. 

Celé čtyři měsíce společně půjdeme jedním směrem a budeme pracovat na cílech, které si stanovíte s mojí pomocí na samotném začátku mentoringu. Každý měsíc se pak 1 x potkáme na společném "živém online" mastemindu, kde probereme dílčí pokroky, úspěchy, neúspěchy a nastavíme nové strategie.
2_fe993ddd-8cf1-402d-b336-6967cb37738c

Mentoring je pro tebe vhodný, pokud:

-  podnikáš v handmade a cítíš, že stojíš na místě a nevidíš žádné možnosti, jak vydělávat více peněz a neobětovat tomu svůj život . Ale víš, že možnosti, jak se z toho místa utrhnout, existují a správná rada tě ihned nasměruje!

- víš, že úspěch je hned za rohem. Máš skvělý nápad a skvělý produkt, ale nedaří se ti nic prodat. Víš, že potřebuješ před sebou zkušenného mentora, který tou cestou už šel a umí ti dobře poradit a nakopnout tě!

- cítíš, že na to jsi sama a že tě okolí nepodporuje. Že na tebe všichni koukají skrz prsty a říkají ti, ať raději jdeš dělat něco normálního. A naprosto tě pohltila představa, že budeš ve skupině, kde ti naprosto rozumí a ještě můžeš přijít kdykoliv s žádostí o radu a pomoc.
Helca_231102-10_websize_bfdfcc1c-7ee9-4a5f-9b4b-975317702e12
3_79c00bb4-2cd8-459f-adc1-e4be4c49fc69

Co bys měla mít nebo měla umět, než se přihlásíš

 • Nejdůležitějším je mít dostatek motivace a odvahy, skutečně něco změnit a pracovat na sobě.
 • Dobré bude, když už s nějakým projektem přijdeš a máš produkt, který chceš nebo jej již prodáváš. Ale z praxe vím, že nakonec můžete i tohle při společných mastermindech změnit. Už se to stalo..
 • Nic jiného mít nemusíš, ale měla by jsi být otevřená a připravená budovat a jít za svými cíly.

Co když žádné cíle nemám? Mohu i tak do podnikatelského mentoringu?

Ano! Jasně že ano. Pokud nemáš žádný cíl, pravděpodobně jsi úplně stejná jako my všichni ostatní, kteří již nějakou dobu podnikáme. Cíl je těžké najít, ale je to zásadní moment, který tě hodně posune dopředu.

V mentoringovém kruhu ti pomohu tvoje cíle najít, vytvořit k nim reálnou cestičku a pomůžu ti první 4 měsíce kráčet právě po této tvé nové cestě.

Takže se toho vůbec neboj. 

A směle do toho!
Helca_231102-03_websize

Jak bude mentoring probíhat?

Začínáme 1.6.2024 a končíme 30.9.2024
 • Mentoring bude trvat 4 měsíce
 • 1 x online setkání měsíčně v rozsahu 3 hodin 
 • 1 x měsíčně individuální akční úkol
 • 2x akční Checklisty pro práci na růstu podnikání
 • Online kontakt přímo se mnou ve skupině po dobu mentoringu, možnost pokládat otázky a dotazy přímo týkající se problematiky, kterou budeme společně řešit
 • Individuální úvodní rozbor vašeho projektu na úvod

Jak vypadá "Online" vysílání a náplň setkání

V online setkáních je velká síla. 

Společné brainstormingy a tok myšlenek se zde umocňují a kromě toho, že tváří v tvář se myšlenky předávají nejlépe, máme možnost ihned reagovat na druhého člověka. Proto mají mentoringy mnohonásobně vyšší úspěšnost před absolvování kurzů, které konzumujete povětšinou sami.

Pokud nemáš ještě s takovým druhem mentoringu žádnou zkušennost, probíhá takto:

 1. V prvních minutách probereme aktuální problém, co potřebuješ řešit, co tě nejvíc trápí. 
 2. Následně přecházíme k rozboru situace, proberem možnosti, jak nejlepé pracovat s takovou situací a jak z ní vytěžit co možná nejlepší výsledky. 
 3. Určíme si postup pro další práci a menší dílčí cíl do dalšího Mastermindu. 

Helca_231102-19_websize

Takto to bude vypadat názorně:

grafika_masterclass_mentoring

Kolik stojí vstup do mentoring klubu?

Tento program je nejlepší cestou k velkému pokroku. A zároveň nejvýhodnější možností.

4 setkání v hodnotě 36.000 Kč
Podpora online během 4 měsíců ve skupině v hodnotě 12.000 Kč
Know How, které získáte v době programu v hodnotě 109.000 Kč

Proč je hodnota Know How tak vysoká? Vlastně není. Je ještě poměrně nízká. Know how je to nejcenější, co mohu předat. Čas se totiž nedá tak zhodnotit jako vědomosti. A už během úvodního rozboru získáš tolik poznatků a nasměruji tě tak, že okamžitě můžeš začít pracovat. Během 4 měsíců získáš vědomosti, které ti pomohou vydělat v prvním roce X násobně více než 109.000 Kč. Proto je tato částka spíše orientační.
Hodnota programu je tedy 157.000 Kč
Cena programu je dosažitelnější a přístupnější. 
Celkem zaplatíte 

8999 Kč (včetně DPH)

za 4 měsíce mentoringu

online podpory po celou dobu programu

+ úvodní rozbor

NEBO:

Tuto částku můžete zaplatit naráz nebo ve dvou splátkách. První splátku 4499 Kč ihned a druhou splátku 4499 Kč před začátkem mentoringu, nejpozději 3.6.2024. V tomto případě mě kontaktuj na info@sibabi.cz a já ti zašlu rozdělené platby na dvě části s posunutou splatností druhé platby.

V případě, že se rozhodneš zaplatit naráz, získáš ode mne 1 hodinu osobního KOUČINGU ZDARMA ještě před začátkem Mentoringu a budeš tak mít možnost se mnou probrat všechny svoje starosti, bolístky a nachystat se na mentoring.

Mentoringem vás provedu já

Helena Lachowiczová alias Šibabi. Jsem matkou čtyř dětí a již několik let podnikám v handmade. Začínala jsem před několika lety jako bezejmená osoba s ničím. Neměla jsem víc než odřezky látek v krabici. Neměla jsem ani podporu doma. Můj manžel jezdil do práce, tak jako to dělají muži i ve vašich rodinách a já jsem byla odkázána na peníze od něj a na to, co zbývalo z mateřské.

Chtěla jsem to ale změnit a mít pro děti peníze na nové boty, oblečení a výlety. Chtěla jsem přestat živořit. A tak jsem začala šít. Vše jsem se naučila postupně na internetu. Nemám žádnou školu. Měla jsem ale velkou výhodu. Dokázala jsem se již orientovat v online prostředí a měla jsem nastavenou hlavu na nové myšlenky. 

Po prvním půlroce neúspěchů jsem začala používat systém, který jsem si poskládala z poznatků o trhu, konkurenci a chování zákazníků. Přestala jsem nechávat prodeje náhodě a přestala jsem se modlit za pár utržených korun.

Začala jsem podnikat strategicky.


Během prvního roku jsem vydělala 1 600.000 Kč prodejem handmade výrobků. Další rok už to byly 4 miliony. V dalším roce jsme otevřeli dílnu a přijmuly zaměstnance. Následující roky byly velmi těžké ne málo firem skončilo následkem války na Ukrajině, dobíhajících opatření v době Covidu. Nakonec jsme firmu uzavřely. Ale podnikání není o prohrách. Není ani o triumfech. Je o tom, přizpůsobit se a a jít dál.

Vytvořila jsem nový projekt, ještě jsem chvilku šila pro moje stále zákazníky ale nakonec jsem se plně začala věnovat tvorbě střihů a podpoře malých podnikatelek, jako jsem byla já.
Helca_231102-18_websize_93201291-d1ee-4726-855a-e5f7b1b8a2e6
"Nejčastější důvod, proč lidí vzdávají svoji cestu k vysněnému cíl, je nedostatek houževnosti. Nevydrží a nedokáží se přizpůsobit výkyvům. Lidé předpokládají, že úspěch je lineární a když se povede jedna věc, musí se nutně opakovat. Tak to ale není. 

Úspěch je hlavně stav mysli. A cesta k úspěchu není lineární. Jednou vede dopředu, pak zpět, pak zase dopředu. Je jen na nás, abychom se těmi STOPKAMI a ZMĚNAMI SMĚRU nenechali vyvést z míry a neztratili z obzoru náš cíl. A cílem každého podnikajícícho je BÝT SVOBODNÝ. Ať už to znamená cokoliv."

Helena Lachowiczová

Naskoč ještě dnes

Třída Masterclass mentoringu se otevře po naplnění minimálně 10 účastníky. Maximum je 18 účastníků. 
ANO, chci do mentoringu a chci rozdělit platbu 
:v tomto případě mě kontaktuj na info@sibabi.cz a vytvořím ti dvě rozdělené platby na fakturu